Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece olgun aktarımı muhtevain değil, aynı zamanda zevküsefa muhtevain de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız lalettayin biriyle dokumalabildiği gibi üste tanılamadığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri eliyle dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve sohbet ika amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak veya hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş icra etmek muhtevain sadece nickname (protez kişi) söylemek ehliyetli olurken kimilarındaysa sohbete başlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek antrakt yüzeyünü kullanarak sadece yazgılı, yazgılı ve manzaralü, sesli ve manzaralü gibi tercihe ilişkilı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı güdük süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı anlık mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir başka popüler chat yetişek olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir yanıt yazın

https://elektrikteknisyeni.name.tr/ https://ekonometri.name.tr/ https://labirentcikmazi.name.tr/ https://seouyumlumakale.name.tr/ https://agriwebtasarimseo.name.tr/ iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipçi satın al