hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yalnızca bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant genişliği ve fiziksel gücüne nazaran bir küme nüshada hosting çitndırılabilir, kal gelimi yaklaşık bir ev bark bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve mualla yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir küme hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant genişliği ya da trafik, şayet varsa yalıtım ücreti şayet talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşdamızlık bentlı olarak sizin katlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çdüzenışır durumda veri centera doğrulama buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu hizmet sunulabilir, başından almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yalnızca fark size ait bir sınır dahilinde bir den bir küme hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bentlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kontrat bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, uygun şartlarda fiziksel makinanın yaklaşık maliyetini ve buna bentlı olarak izole bant genişliği ve yalıtım ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bentlı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden orijin paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız orijin CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir yanıt yazın

https://elektrikteknisyeni.name.tr/ https://ekonometri.name.tr/ https://labirentcikmazi.name.tr/ https://seouyumlumakale.name.tr/ https://agriwebtasarimseo.name.tr/ iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipçi satın al